Olympiáda netradičných športov

štvrtok, 23 november 2017

Dnes sne zahájili olympiádu netradičných športov v meste Kežmarok.

Víťazom giant volejbalu sa stalo družstvo ZŠ Hradné namestie.

Na druhom mieste sončila ZŠ s MŠ Nižná brána a na tretiom mieste ZŠ Dr.Fischera.

Blahoželáme víťazom a tešíme sa na ďalšie kolo netradičných športov, ktore bude 11.12.pokracujeme Rinom.

View the embedded image gallery online at:

Okresné kolo v stolnom tenise SŠ

sobota, 11 november 2017
Dňa 9. novembra 2017 sa v Mestskej športovej hale v Kežmarku uskutočnilo okresné kolo v stolnom tenise žiačok a žiakov stredných škôl. V oboch kategóriách súperilo 6 škôl v dvoch 3-členných skupinách. Z každej skupiny postúpil víťaz priamo do finále a družstvá na druhom mieste v skupine hrali o konečné 3. miesto.
V kategórií chlapcov sa z víťazstva tešilo Gymnázium Spišská Stará Ves. Druhé miesto obsadilo Gymnázium Kežmarok a v boji o 3. miesto si poradila Kušnierska brána s Bielou vodou.
Konečné poradie: 1. Gym. Sp. St. Ves   2. Gym. KK   3. SOŠ Kušnier. brána   4. SSOŠ Biela voda   5. Hotel. akadémia   6. SUŠ Slavkovská

V kategórii dievčat triumfovalo Gymnázium Spišská Stará Ves, ktoré vo finále porazilo Hotelovú akadémiu a na 3. mieste skončila SOŠ Garbiarska.
Konečné poradie: 1. Gym. Sp. St. Ves   2. Hotel. akadémia   3. SOŠ Garbiarska   4. Gym. KK   5. SUŠ Slavkovská   6. SOŠ Kušnier. brána

Víťazom gratulujeme a držíme palce na krajskom kole v Sabinove.

KLUBY,  MLÁDEŽ,  RODIČIA  S  DEŤMI:

-          2. 11. o 13,00 h. – Žiacke školské rady – porada koordinátorov ŽŠR v CVČ

-          9. 11. o 16,00 h. – Klub podpory dojčenia – v sále CVČ

-        14. – 19. 11. – GAMIFIKÁCIA – projekt MŠVVaŠ SR a ACVČ SR – Náchod ČR

-        16. – 19. 11. – Pracovná návšteva partnerského DDM – Kadaň ČR

ŠKOLSKÉ  ŠPORTOVÉ  SÚŤAŽE  A  OLYMPIÁDY:

-        09. 11. od 8,00 h. – Stolný tenis, okresné kolo žiakov SŠ

-        29. 11. od 9,00 h. – Olympiáda slovenského jazyka a literatúry, ZŠ – kat. C

PRIPRAVUJEME:

1. 12.  –  NOVÉ  CENTRUM – stretnutie mládeže so zástupcami mesta Kežmarok v rámci projektu ACVČ SR

6. 12.  – MIKULÁŠ – celomestské oslavy príchodu Mikuláša

15. 12.  –  RINGO – v rámci súťaží v netradičných športoch pre ZŠ

18. 12.  –  VIANOČNÉ  ARANŽMÁ

27.12. – 5.1.2018 – podujatia  cez  vianočné  prázdniny

V dňoch 25. a 26. 10. 2017 sa v Spišskej Starej Vsi uskutočnilo okresné kolo žiakov a žiačok ZŠ v stolnom tenise. V kategórii chlapcov súperilo 8 družstiev a v napínavom finále si postup na krajské kolo vybojovalo družstvo ZŠ s MŠ Nižná brána. Na druhom mieste skončila domáca Spišská Stará Ves a 3. miesto obsadilo družstvo ZŠ s MŠ Slovenská Ves, ktorá v boji o bronzovú medailu porazila ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce.

Dievčatá súperili v konkurencii 5 družstiev a teda hralo sa systémom každý s každým. Jasným víťazom sa stala ZŠ s MŠ Slovenská Ves, druhé miesto obsadila opäť domáca Spišská Stará Ves a na treťom mieste skončila ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce.

Víťazom gratulujeme a držíme palce v marci na krajskom kole opäť v Spišskej Starej Vsi.!
V dňoch 19.10.2017 a 24.10.2017 sa uskutočnili okresné kolá v Bedmintone žiakov a žiačok ZŠ a SŠ. Oba turnaje hostila základná škola v Huncovciach. 19.10. sa medzi chlapcami ZŠ v konkurencii 6 družstiev tešila SŠ Lendak, pred ZŠ s MŠ Nižná Brána a ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá. Medzi dievčatami ZŠ vyhralo družstvo ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá, na 2. mieste skončila SŠ Lendak a tretie miesto obsadila ZŠ Grundschule Kežmarok.

Medzi strednými školami v kategórii chlapcov dominovalo Gymnázium Spišská Stará Ves pred Gymnáziom Kežmarok a SSOŠ Biela voda. U dievčat rovnako ako u chlapcov vyhralo družstvo Gymnázia Spišská Stará Ves pred SOŠ Garbiarska a SSOŠ Biela voda.

Víťazom gratulujeme a držíme palce na krajskom kole v Poprade.

Oficiálne dokumenty na stiahnutie

streda, 25 október 2017

Plán kontinuálneho vzdelávania 2017 - 18

Správa o výchovno-vzdelávacej činnosti 2016 -17

Výchovný program 2017 - 18

Dňa 10.10.2017 sa konalo okresné kolo vo futsale žiakov stredných škôl v okrese Kežmarok. Tento ročník bol určite kvalitnejší a vyrovnanejší ako minulý čomu sa veľmi tešíme.
Turnaja sa zúčastnilo všetkých 7 stredných škôl a následne boli rozlosované do skupín A a B.
Z každej skupiny postúpili do finále priamo víťazi a družstvá na druhom mieste v skupine hrali proti sebe o konečné tretie miesto. V tomto súboji vyhrala SOŠ Kušnierska brána nad Hotelovou akadémiou 2:1 až po jedenástkovom rozstrele. Vo finále sa stretli Gymnáziá Spišská Stará Ves a Kežmarok. Viac šťastia mali hráči zo Spišskej Starej Vsi, ktorí sa po výhre 1:0 stali celkovými víťazmi a zároveň postupujú na krajské kolo do Prešova, ktoré sa bude konať 20.11.2017. Víťazom gratulujeme a želáme veľa úspechov.
Celkové poradie: 1. Gymnázium Spišská Stará Ves, 2. Gymnázium Kežmarok, 3. SOŠ Kušnierska brána, 4. Hotelová akadémia, 5. SOŠ Garbiarska, 6. SSOŠ Biela voda, 7. SUŠ Slavkovská.