Aktuality

Novinky z centra voľného času

70. ročník, školský rok 2020/2021

Okres: Kežmarok

Termín konania: 31. marec 2021


Kategória Z6

 

Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU
1.úloha 2.úloha 3.úloha
1. – 2. Miriam Babčáková ZŠ Dr. D. Fischera 6 6 6 18
1. – 2. Klára Kadašiová ZŠ s MŠ Nižná brána 6 6 6 18
3. Branislav Mašlonka ZŠ Grundschule 6 5 6 17
4. Nina Žembovičová ZŠ Spišské Hanušovce 6 5 3 14
5. Dávid Džadoň ZŠ Dr. D. Fischera 4 6 3 13
6. – 9. Samuel Novák ZŠ Dr. D. Fischera 4 6 2 12
6. – 9. Leo Uhlár ZŠ Dr. D. Fischera 6 6 0 12
6. – 9. Tomáš Malich ZŠ J.M. Petzvala 6 6 0 12
6. – 9. Matúš Zibura ZŠ Spišská Stará Ves 6 6 0 12
10. – 11. Teodor Patrik Slovík ZŠ Dr. D. Fischera 6 4 1 11
10. – 11. Tamara Krolíková ZŠ s MŠ sv. Kríža 6 5 0 11
12. – 16. Michaela Gáborčíková ZŠ Dr. D. Fischera 6 4 0 10
12. – 16. Lenka Marhefková ZŠ Dr. D. Fischera 6 4 0 10
12. – 16. Alžbeta Halčinová Spojená škola Lendak 3 5 2 10
12. – 16. Jozef Šleboda ZŠ Grundschule 6 4 0 10
12. – 16. Maroš Kočiš ZŠ s MŠ Nižná brána 6 4 0 10
17. – 19. Štefánia Budzáková Spojená škola Lendak 3 3 0 6
17. – 19. Vanesa Uhrínová ZŠ s MŠ sv. Kríža 6 0 0 6
17. – 19. Noemi Smreková ZŠ s MŠ sv. Kríža 6 0 0 6
20. – 21. Amina Komarová ZŠ Dr. D. Fischera 3 2 0 5
20. – 21. Andrej Porubovič ZŠ J.M. Petzvala 1 4 0 5

Kategória Z7

 

Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU
1.úloha 2.úloha 3.úloha
1. – 2. Barbora Majerská ZŠ Dr. D. Fischera 5 6 6 17
1. – 2. Matej Drienovský ZŠ Spišské Hanušovce 6 5 6 17
3. Natália Ferenčáková ZŠ Dr. D. Fischera 6 6 4 16
4. – 5. Sára Gedrová ZŠ Dr. D. Fischera 5 3 6 14
4. – 5. Gabriela Karpišová ZŠ Dr. D. Fischera 6 3 5 14
6. Alica Neustadtová ZŠ s MŠ Slovenská Ves 5 6 2 13
7. – 10. Filip Schmidt ZŠ Dr. D. Fischera 6 6 0 12
7. – 10. Zuzana Šoltýsová ZŠ J. M. Petzvala 6 0 6 12
7. – 10. Martin Heutschy ZŠ Grundschule 6 0 6 12
7. – 10. Benjamín Švikruha ZŠ Spišské Hanušovce 6 0 6 12
11. Matej Šufliarský ZŠ s MŠ sv. Kríža 5 0 6 11
12. – 13. Mária Majerčáková Spojená škola Lendak 3 0 6 9
12. – 13. Marián Dvorčák Spojená škola Lendak 5 0 4 9
14. – 15. Oliver Hazucha ZŠ Dr. D. Fischera 6 0 2 8
14. – 15. Adam Hrabkovský ZŠ Dr. D. Fischera 2 0 6 8
16. Zoja Nevická ZŠ Dr. D. Fischera 5 0 2 7
17. Lenka Skribčáková ZŠ J. M. Petzvala 4 0 0 4
18. Matúš Petrulák ZŠ s MŠ sv. Kríža 1 0 0 1

Kategória Z8

 

Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU
1.úloha 2.úloha 3.úloha
1. Samuel Cisko ZŠ Spišská Stará Ves 6 5 6 17
2. Ján Jurdík ZŠ s MŠ Nižná brána 6 6 2 14
3. Alena Čarnogurská ZŠ Spišské Hanušovce 6 6 1 13
4. Roland Kaprál ZŠ Grundschule 6 5 1 12
5. – 6. Daniel Duda ZŠ s MŠ sv. Kríža 6 5 0 11
5. – 6. Kristián Kočiš ZŠ s MŠ Nižná brána 6 5 0 11
7. – 8. Jakub Ilenčík ZŠ Dr. D. Fischera 6 3 1 10
7. – 8. Nikola Pitoňáková ZŠ J.M. Petzvala 6 3 1 10
9. Karin Krempaská ZŠ Dr. D. Fischera 3 5 1 9
10. Sára Purschová ZŠ Dr. D. Fischera 4 3 1 8
11. – 12. Romana Svocáková ZŠ Dr. D. Fischera 3 3 1 7
11. – 12. Tomáš Cehula ZŠ s MŠ sv. Kríža 3 4 0 7
13. – 14. Lenka Eliášová ZŠ Dr. D. Fischera 6 0 0 6
13. – 14. Nina Čarnogurská ZŠ Spišská Stará Ves 3 3 0 6
15. – 16. Dávid Kulčár ZŠ Dr. D. Fischera 4 0 1 5
15. – 16. Viktória Danielčáková ZŠ Spišská Stará Ves 2 3 0 5
17. – 18. Matej Mitura ZŠ Dr. D. Fischera 2 1 1 4
17. – 18. Sabína Perignátová ZŠ Grundschule 1 2 1 4
19. – 22. Bibiána Koreňová ZŠ Dr. D. Fischera 3 0 0 3
19. – 22. Marek Trbola ZŠ Dr. D. Fischera 2 0 1 3
19. – 22. Lucia Vislocká ZŠ Dr. D. Fischera 3 0 0 3
19. – 22. Julia Pavlíková Spojená škola Lendak 3 0 0 3
23. – 24. Rebeka Čorbová ZŠ Dr. D. Fischera 1 0 1 2
23. – 24. Samuel Horský ZŠ Dr. D. Fischera 2 0 0 2

 

 

Predsedníčka OK MO: Mgr. Daniela Matfiaková

57. ročník, školský rok 2020/2021, kategória D

 

Poradie Priezvisko, meno Názov a adresa školy Teoretické úlohy Teória Praktické úlohy Prax CELKOM Ú R
T1 T2 T3 spolu P1 P2 spolu
17 25 18 60 13 7 20 80.00 min. 40%
1 Zemčák Šimon ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 16 24 14 54 12 7 19 73.00 Ú R
2 Halčin Martin Spojená škola, Lendak 16 19 12 47 9.5 6 15.5 62.50 Ú R
3 Pajer Jakub ZŠ J. M. Petzvala, Spišská Belá 10 18 14 42 10.5 3 13.5 55.50 Ú R
4 Mašlonka Rastislav ZŠ Grundschule, Kežmarok 7 19 14 40 2.5 4 6.5 46.50 Ú R
5 Batoryová Terézia Spojená škola, Lendak 12 14 8 34 9.5 1 10.5 44.50 Ú R
6 Oravcová Natália ZŠ Grundschule, Kežmarok 6 10.5 12 28.5 7.5 5 12.5 41.00 Ú R
7 Kostková Vanessa ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 9 11 11 31 8.5 0.5 9 40.00 Ú R
8 Budzáková Mária Spojená škola, Lendak 2 15 12 29 5 3 8 37.00 Ú R
9 Andráš Vladimír ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 0 9 18 27 7.5 0.5 8 35.00 Ú R
10 Majerčáková Henrieta Spojená škola, Lendak 8 13 7 28 0.5 1 1.5 29.50 ––
11 Majerčáková Edita Spojená škola, Lendak 8 11 7 26 0 0 0 26.00 ––
      8.55 14.86 11.73 35.14 6.64 2.82 9.45 44.59  
      50.27 59.45 65.15 58.56 51.05 40.26 47.27 55.74  

 

Predseda OK CHO: Ing. Monika Krajčiová

Kategória C

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešiteľ

Postupuje

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Martin Halčin

39:05

83

áno

postupuje

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Ema Geciová

57:06

78,7

áno

postupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Tamara Krupová

55:22

77,6

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Timea Ferencová

59:55

72,4

áno

nepostupuje

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Michaela Fudalyová

59:47

70,6

áno

nepostupuje

Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

Henrich Zavacký

60:00

68,6

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

Boris Šiška

56:05

65,7

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

Jozef Gura

32:33

64,9

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Mária Kurčáková

41:59

58,3

áno

nepostupuje

Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

Šimon Figlár

24:39

47,9

nie

nepostupuje

 


Kategória D

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešiteľ

Postupuje

Základná škola Spišská Stará Ves

Samuel Cisko

32:21

88

áno

postupuje

Základná škola s materskou školou sv. Kríža

Alex Fujdiar

59:52

79,9

áno

postupuje

Základná škola M.R.Štefánika,Štefánikova 19, 059 01 Spišská Belá

Patrik Pataky

46:10

77

áno

nepostupuje

Základná škola s materskou školou sv. Kríža

Tobias Kuffa

59:12

75,7

áno

nepostupuje

Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

Berta Hudinová

59:59

72,9

áno

nepostupuje

Základná škola M.R.Štefánika,Štefánikova 19, 059 01 Spišská Belá

Simona Fiamčíková

46:09

71,5

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Didiana Kolačkovská

50:21

66,2

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Karolína Fassingerová

49:46

64,4

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Karin Krempaská

60:00

64,4

áno

nepostupuje

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Sára Koščáková

52:30

62,9

áno

nepostupuje

Základná škola Spišská Stará Ves

Barbora Vnenčáková

44:19

62,2

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

Radovan Vojtaššák

59:56

61,9

áno

nepostupuje

Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

Alexandra Dernerová

60:00

61

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

Nikola Pitoňáková

58:13

60,7

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Šimon Greňa

40:40

58,9

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

Branislav Tkáč

37:09

58,8

áno

nepostupuje

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Mariana Vidová

58:31

57,6

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

Martin Hayden

55:49

56,7

áno

nepostupuje

 


Kategória E

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešite¾

Postupuje

Základná škola Spišská Stará Ves

Diana Grivalská

59:56

88

áno

postupuje

Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

Lukáš Dragošek

41:15

86

áno

postupuje

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Dávid Majerčák

58:30

81

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

Tobias Milaňák

51:42

75,6

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Matej Semaňák

60:00

70,6

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Oliver Pažák

60:00

70,2

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Erik Regec

56:29

66,2

áno

nepostupuje

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Mária Koščáková

60:00

59

áno

nepostupuje

Základná škola M.R.Štefánika,Štefánikova 19, 059 01 Spišská Belá

Paulína Kostková

55:10

53,8

nie

nepostupuje

Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

Kristián Kurilla

60:00

52,2

nie

nepostupuje

Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

Viktória Chudá

50:03

52

nie

nepostupuje

Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

Nela Čarnogurská

55:36

52

nie

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

Samuel Muncner

59:01

47

nie

nepostupuje

 


Kategória F

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešite¾

Postupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Tomáš Budzák

41:43

84

áno

posledné kolo

Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

Anna Júlia Pitoňáková

47:14

83

áno

posledné kolo

Základná škola M.R.Štefánika,Štefánikova 19, 059 01 Spišská Belá

Zoran Grivalský

43:32

81

áno

posledné kolo

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Lilien Majerčáková

59:35

77

áno

posledné kolo

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Štefánia Budzáková

55:38

75

áno

posledné kolo

Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

Lukáš Kovalčík

48:41

73

áno

posledné kolo

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Teodor Patrik Slovík

52:11

73

áno

posledné kolo

Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

Andrej Porubovič

58:58

72

áno

posledné kolo

Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

Nela Hajkovská

45:17

67

áno

posledné kolo

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Kamila Lapšanská

41:36

66

áno

posledné kolo

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Alžbeta Halčinová

45:52

62

áno

posledné kolo

Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

Filip Weber

60:00

59,5

áno

posledné kolo

Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

Kristína Halečková

42:14

47

nie

posledné kolo

Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

Ella Šterbáková

32:53

38,5

nie

posledné kolo

 

Kategória E

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešiteľ

Postupuje

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Ján Jurdík

80:22

89

áno

postupuje

Základná škola Spišská Stará

Ves

Samuel Cisko

52:37

88

áno

postupuje

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Martin Halčin

81:20

82

áno

postupuje

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Michaela Fudalyová

87:23

81

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Jakub Uriga

86:47

79

áno

nepostupuje

Základná škola - Grundschule,

Hradné námestie 38, 060 01

Kežmarok

Berta Hudinová

89:27

78

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Ema Bieľaková

87:20

76

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Alexandra Haščinová

89:46

75

áno

nepostupuje

ZŠ s MŠ Veľká Lomnica, okres

Kežmarok

Martin Grich

84:59

72

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Tomáš Hrebeňár

89:57

72

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Rebeka Čorbová

90:00

72

áno

nepostupuje

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Sára Koščáková

78:06

70

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Bibiána Koreňová

85:16

70

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Radovan Vojtaššák

59:23

69

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Jakub Pajer

68:47

59,6

áno

nepostupuje

Základná škola s materskou

školou sv. Kríža

Adam Baláž

85:47

58,8

nie

nepostupuje

Základná škola - Grundschule,

Hradné námestie 38, 060 01

Kežmarok

Roland Kaprál

73:43

56

nie

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Lukáš Tomaškovič

50:39

55

nie

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Šimon Kolumber

49:12

50

nie

nepostupuje

Základná škola Spišská Stará

Ves

Alex Soska

55:21

49

nie

nepostupuje

 


Kategória F

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešiteľ

Postupuje

Základná škola Spišská Stará

Ves

Diana Grivalská

68:02

87

áno

postupuje

Základná škola Ľubica,

Školská 1, 05971 Ľubica

Lukáš Dragošek

87:21

83

áno

postupuje

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Zuzana Šoltýsová

88:06

81

áno

postupuje

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Dávid Džadoň

85:56

77

áno

nepostupuje

Základná škola M. R.

Štefánika, Štefánikova 19,

Spišská Belá

Zoran Grivalský

64:53

76

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Noemi Bernardeta Glodžáková

82:57

75

áno

nepostupuje

Základná škola s materskou

školou sv. Kríža

Zita Balážová

86:41

74

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Andrej Porubovič

88:10

74

áno

nepostupuje

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Marián Dvorčák

62:48

73

áno

nepostupuje

Základná škola Ľubica,

Školská 1, 05971 Ľubica

Samuel Libiak

73:29

73

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Filip Schmidt

72:40

72

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Zoja Nevická

85:31

72

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Paula Švarcová

80:09

71

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Lukáš Bujňák

60:17

70

áno

nepostupuje

Základná škola M. R.

Štefánika, Štefánikova 19,

Spišská Belá

Viktória Gregorová

87:37

70

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Tomáš Budzák

60:10

68

áno

nepostupuje

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Barbora Konopová

81:09

67

áno

nepostupuje

Základná škola ¼ubica,

Školská 1, 05971 ¼ubica

Daniel Fábry

58:40

66

áno

nepostupuje

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Zuzana Budzáková

87:58

66

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Dominika Faltinová

86:59

64

áno

nepostupuje

Základná škola - Grundschule,

Hradné námestie 38, 060 01

Kežmarok

Kristína Halečková

79:29

63

áno

nepostupuje

Základná škola Spišská Stará

Ves

Tomáš Vnenčák

81:07

63

áno

nepostupuje

Základná škola M. R.

Štefánika, Štefánikova 19,

Spišská Belá

Barbora Olekšáková

84:54

56

nie

nepostupuje

Základná škola s materskou

školou sv. Kríža

Vanesa Uhrínová

69:10

54

nie

nepostupuje

 


Kategória G

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešiteľ

Postupuje

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Adriana Valeková

85:10

85

áno

posledné kolo

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Juraj Kovařík

86:09

84

áno

posledné kolo

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Samuel Halčin

73:05

83

áno

posledné kolo

Základná škola Spišská Stará

Ves

Jakub Mýtnik

82:49

79

áno

posledné kolo

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Katarína Šoltýsová

88:14

78

áno

posledné kolo

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Michal Halčin

89:31

77

áno

posledné kolo

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Maksim Martin Džadoň

87:53

76

áno

posledné kolo

Základná škola s materskou

školou sv. Kríža

Rastislav Zavadský

90:00

76

áno

posledné kolo

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Oliver Šolc

88:18

74

áno

posledné kolo

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Mária Magdaléna Birošíková

84:14

71

áno

posledné kolo

Základná škola Spišská Stará

Ves

Šimon Novotný

80:16

68

áno

posledné kolo

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Natália Greňová

61:25

65

áno

posledné kolo

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Tobiáš Hrebeňár

89:58

65

áno

posledné kolo

Základná škola Ľubica,

Školská 1, 05971 Ľubica

Jakub Malina

89:47

62

áno

posledné kolo

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Lea Hurajtová

64:40

61

áno

posledné kolo

Základná škola M. R.

Štefánika, Štefánikova 19,

Spišská Belá

Andreas Jankura

89:49

61

áno

posledné kolo

Základná škola Spišská Stará

Ves

Barbora Gurovičová

58:01

54

nie

posledné kolo

Základná škola M. R.

Štefánika, Štefánikova 19,

Spišská Belá

Tomáš Halčín

90:00

54

nie

posledné kolo

Základná škola Ľubica,

Školská 1, 05971 Ľubica

Adam Mazurek

68:04

53

nie

posledné kolo

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Vratko Scherfel

79:35

53

nie

posledné kolo

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Šimon Budzák

71:55

46

nie

posledné kolo

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Mária Prusáková

67:25

45

nie

posledné kolo

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Adam Ulbrich

90:00

42

nie

posledné kolo

Základná škola M. R.

Štefánika, Štefánikova 19,

Spišská Belá

Tomáš Funket

62:11

39

nie

posledné kolo

 

 

 

Jarná škola

streda, 17 február 2021

Možnosť prihlásenia sa na Jarnú školu bude do 19.02. do 12:00 hod. 

JARNA SKOLA 2

 

Prihláška na stiahnutie tu

70. ročník, školský rok 2020/2021, kategória Z5

 

Výsledková listina okresného kola Matematickej olympiády 
70. ročník, školský rok 2020/2021, kategória Z5
  Okres: Kežmarok          
  Termín konania:   27. január 2021          
Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU žiaka/-čku pripravoval/-a
 1.úloha  2.úloha  3.úloha
1. – 2. Adriana Valeková ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 6 6 6 18  
1. – 2. Pavol Gallik Spojená škola Lendak 6 6 6 18  
3. – 4. Matúš Viliam Pukluš ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 5 6 6 17  
3. – 4.  Tamara Majerská ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 5 6 6 17  
5. – 7.  Nikola Nevický ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 3 6 15  
5. – 7. Juliana Koreňová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 3 6 6 15  
5. – 7. Samuel Halčin Spojená škola Lendak 6 4 5 15  
8. – 10. Veronika Pavličková ZŠ s MŠ Sv. Kríža Kežmarok 6 6 12  
8. – 10.  Ivona Hutníková ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 4 6 2 12  
8. – 10. Tobias Ullrich ZŠ s MŠ Sv. Kríža Kežmarok 6 6 12  
11. – 12. Diana Barľáková ZŠ Sp. Hanušovce 5 5 1 11  
11. – 12. Eliška Volná ZŠ s MŠ Sv. Kríža Kežmarok 3 6 2 11  
13. – 14. Mária Magdaléna Birošiková Spojená škola Lendak  0 4 6 10  
13. – 14. Oliver Šolc ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok  0 5 5 10  
15. – 18. Matej Zgraja ZŠ Grundschule Kežmarok  0 3 6 9  
15. – 18. Tomáš Host ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok  0 3 6 9  
15. – 18.  Hana Grigerová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 4  0 9  
15. – 18. Vratko Scherfel ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 4 5 9  
ostatní riešitelia
19. – 20.  Petra Kubíková ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 2 6 8  
19. – 20. Juraj Čuban ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 3 5  0 8  
21. – 23. Tatiana Čarnogurská ZŠ Sp. Hanušovce 2 4 1 7  
21. – 23.  Dávid Dufala ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 3 4 7  
21. – 23. Jozef Jerdonek ZŠ Grundschule Kežmarok 2 4 1 7  
24. Katarína Šoltýsová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 6  0 6  
25. – 26. Peter Kučera ZŠ Grundschule Kežmarok 3 3  
25. – 26. Martin Halčin Spojená škola Lendak 3  0  0 3  
               
    Predsedníčka OK MO: Mgr. Daniela Matfiaková

 

70. ročník, školský rok 2020/2021, kategória Z9

 

Výsledková listina okresného kola Matematickej olympiády 
70. ročník, školský rok 2020/2021, kategória Z9
  Okres: Kežmarok            
  Termín konania:   27. január 2021            
Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU žiaka/-čku pripravoval/-a
 1.úloha  2.úloha  3.úloha  4.úloha
1.  Viktória Fedáková ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 6 5 4 21  
2. – 4. Alexandra Haščinová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 6 4 4 20  
2. – 4.  Richard Hajkovský ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 5 3 6 20  
2. – 4. Diana Andrášová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 6 6 5 3 20  
5. Vladimír Andráš ZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok 6 6 3 4 19  
6. – 7. Vanesa Važanová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 4 3 4 17  
6. – 7.  Ema Geciová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 4 3 4 17  
8. – 9.  Michaela Fudalyová Spojená škola Lendak 6 6 2 2 16  
8. – 9.  Zuzana Scholtzová ZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok 5 4 3 4 16  
10. – 11. Šimon Zemčák ZŠ s MŠ Sv. Kríža Kežmarok 6 2 6 1 15  
10. – 11.  Timea Ferencová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 4 1 4 15  
12. Ondrej Dvorčák Spojená škola Lendak 6 2  0 4 12  
ostatní riešitelia
13. – 14.  Viktória Vislocká ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok  0 4 3 4 11  
13. – 14. Mikuláš Suchanovský Spojená škola Lendak 4 4 2 1 11  
15.  Vanessa Kostková ZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok  0 4  0 4 8  
16. Timea Miľovčíková ZŠ Grundschule Kežmarok  0 3 4 7  
                 
    Predsedníčka OK MO: Mgr. Daniela Matfiaková

 

Vzhľadom na negatívny vývoj situácie s ochorením COVID-19, sa s platnosťou od 9.10.2020 prerušuje krúžková činnosť CVČ Kežmarok na neurčito.
O zmenách budeme včas informovať.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pevné zdravie.

Na základe odporúčania MŠVVaŠ SR - Všetky krúžky odporúčame nevykonávať do doby, kým nebude usmernené inak. Bez ohľadu na fázu - rozhodlo CVČ Kežmarok, že v týždni od 5.10.2020 do 9.10.2020, nebude možné vykonávať krúžkovú činnosť.

O ďalšom postupe budeme informovať počas budúceho týždňa

Jumping

streda, 09 september 2020

Jumping

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prihlásenie