Výsledková listina Dejepisnej olympiády, v kategórií C, D, E, F v školskom roku 2020/2021

streda, 24 február 2021 14:40

Kategória C

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešiteľ

Postupuje

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Martin Halčin

39:05

83

áno

postupuje

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Ema Geciová

57:06

78,7

áno

postupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Tamara Krupová

55:22

77,6

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Timea Ferencová

59:55

72,4

áno

nepostupuje

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Michaela Fudalyová

59:47

70,6

áno

nepostupuje

Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

Henrich Zavacký

60:00

68,6

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

Boris Šiška

56:05

65,7

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

Jozef Gura

32:33

64,9

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Mária Kurčáková

41:59

58,3

áno

nepostupuje

Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

Šimon Figlár

24:39

47,9

nie

nepostupuje

 


Kategória D

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešiteľ

Postupuje

Základná škola Spišská Stará Ves

Samuel Cisko

32:21

88

áno

postupuje

Základná škola s materskou školou sv. Kríža

Alex Fujdiar

59:52

79,9

áno

postupuje

Základná škola M.R.Štefánika,Štefánikova 19, 059 01 Spišská Belá

Patrik Pataky

46:10

77

áno

nepostupuje

Základná škola s materskou školou sv. Kríža

Tobias Kuffa

59:12

75,7

áno

nepostupuje

Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

Berta Hudinová

59:59

72,9

áno

nepostupuje

Základná škola M.R.Štefánika,Štefánikova 19, 059 01 Spišská Belá

Simona Fiamčíková

46:09

71,5

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Didiana Kolačkovská

50:21

66,2

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Karolína Fassingerová

49:46

64,4

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Karin Krempaská

60:00

64,4

áno

nepostupuje

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Sára Koščáková

52:30

62,9

áno

nepostupuje

Základná škola Spišská Stará Ves

Barbora Vnenčáková

44:19

62,2

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

Radovan Vojtaššák

59:56

61,9

áno

nepostupuje

Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

Alexandra Dernerová

60:00

61

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

Nikola Pitoňáková

58:13

60,7

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Šimon Greňa

40:40

58,9

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

Branislav Tkáč

37:09

58,8

áno

nepostupuje

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Mariana Vidová

58:31

57,6

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

Martin Hayden

55:49

56,7

áno

nepostupuje

 


Kategória E

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešite¾

Postupuje

Základná škola Spišská Stará Ves

Diana Grivalská

59:56

88

áno

postupuje

Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

Lukáš Dragošek

41:15

86

áno

postupuje

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Dávid Majerčák

58:30

81

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

Tobias Milaňák

51:42

75,6

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Matej Semaňák

60:00

70,6

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Oliver Pažák

60:00

70,2

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Erik Regec

56:29

66,2

áno

nepostupuje

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Mária Koščáková

60:00

59

áno

nepostupuje

Základná škola M.R.Štefánika,Štefánikova 19, 059 01 Spišská Belá

Paulína Kostková

55:10

53,8

nie

nepostupuje

Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

Kristián Kurilla

60:00

52,2

nie

nepostupuje

Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

Viktória Chudá

50:03

52

nie

nepostupuje

Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

Nela Čarnogurská

55:36

52

nie

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

Samuel Muncner

59:01

47

nie

nepostupuje

 


Kategória F

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešite¾

Postupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Tomáš Budzák

41:43

84

áno

posledné kolo

Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

Anna Júlia Pitoňáková

47:14

83

áno

posledné kolo

Základná škola M.R.Štefánika,Štefánikova 19, 059 01 Spišská Belá

Zoran Grivalský

43:32

81

áno

posledné kolo

Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

Lilien Majerčáková

59:35

77

áno

posledné kolo

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Štefánia Budzáková

55:38

75

áno

posledné kolo

Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

Lukáš Kovalčík

48:41

73

áno

posledné kolo

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Teodor Patrik Slovík

52:11

73

áno

posledné kolo

Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

Andrej Porubovič

58:58

72

áno

posledné kolo

Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

Nela Hajkovská

45:17

67

áno

posledné kolo

Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

Kamila Lapšanská

41:36

66

áno

posledné kolo

Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

Lendak

Alžbeta Halčinová

45:52

62

áno

posledné kolo

Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

Filip Weber

60:00

59,5

áno

posledné kolo

Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

Kristína Halečková

42:14

47

nie

posledné kolo

Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

Ella Šterbáková

32:53

38,5

nie

posledné kolo

 

Posledná úprava streda, 24 február 2021 14:40

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prihlásenie