Centrum voľného času v Kežmarku
Dopravné ihrisko

Prihlášky na stiahnutie:

- do 15 rokov 

- SŠ rokov 

- do 30 rokov 

Aktuality

  • Okresné kolo vo vybíjanej žiačok ZŠ

    "Na základnej škole v Huncovciach sa vo štvrtok 19.4.2018 uskutočnilo za účasti 4 škôl okresné kolo vo vybíjanej dievčat ZŠ. Okrem domácich Huncoviec sa zúčastnili aj školy z Lendaku, Spišskej Starej Vsi a Nižnej brány. Družstvá hrali medzi sebou systémom každý s každým a len víťaz postúpil priamo na krajské kolo. Najviac sa darilo hráčkam z Lendaku, ktoré teda postupujú na krajské kolo do Humenného kde im držíme palce. Druhé miesto obsadila ZŠ s MŠ Nižná brána, tretie skončili žiačky zo Spišskej Starej Vsi a 4. miesto patrí domácim Huncovciam.

    Zápas Domáci Hostia Skóre
    1. zápas ZŠ s MŠ Nižná brána ZŠ Huncovce 16:8
    2. zápas SŠ Lendak ZŠ Spišská Stará Ves 16:6
    3. zápas ZŠ Spišská Stará Ves ZŠ s MŠ Nižná brána 7:13
    4. zápas ZŠ Huncovce SŠ Lendak 5:19
    5. zápas ZŠ Spišská Stará Ves ZŠ Huncovce 13:10
    6. zápas SŠ Lendak ZŠ s MŠ Nižná brána 11:9

     

    Tím Z V R P Skóre Body Poradie
    SŠ Lendak 3 3 0 0 46:20 6 1.
    ZŠ s MŠ Nižná brána 3 2 0 1 38:16 4 0:00
    ZŠ Spišská Stará Ves 3 1 0 2 26:39 2 3.
    ZŠ Huncovce 3 0 0 3 23:48 0 4.
  • Okresné kolo vo futbale chlapcov SŠ

    V pondelok, 16.4.2018, sa na starom futbalovom štadióne v Kežmarku konalo okresné kolo vo futbale chlapcov SŠ. Turnaja sa zúčastnilo 5 stredných škôl, ktoré sa stretli vo vzájomných zápasoch. 
     
    Na konečnom 5. mieste skončila SSŠ Biela voda a 4. miesto patrí SOŠ Garbiarska. 
    Bronzovú pozíciu obsadili futbalisti z Hotelovej akadémie. 
    Druhé miesto patrí Gymnáziu Kežmarok a víťazmi sa stali futbalisti z Gymnázia Spišská Stará Ves, ktorí na turnaji stratili len 2 body za remízu s Hotelovou akadémiou.
    Víťazom gratulujeme a držíme palce na Regionálnom kole v Poprade.
     
    Tím Z V R P Skóre Body Poradie
    Gymnázium Sp. St. Ves 4 3 1 0 7:2 10 1.
    Gymnázium KK 4 2 1 1 4:4 7 2.
    Hotelová akadémia 4 1 2 1 6:1 5 3.
    SOŠ Garbiarska 4 0 3 1 2:4 3 4.
    SSŠ Biela voda 4 0 1 3 2:10 1 5.
     
    Zápas Domáci Hostia Výsledok
    Zápas č. 1 Gymnázium KK Gymnázium Sp. St. Ves 0:2
    Zápas č. 2 SSŠ Biela voda SOŠ Garbiarska 0:0
    Zápas č. 3 Hotelová akadémia Gymnázium KK 0:1
    Zápas č. 4 Gymnázium Sp. St. Ves SSŠ Biela voda 2:1
    Zápas č. 5 Hotelová akadémia SOŠ Garbiarska 0:0
    Zápas č. 6 Gymnázium KK SSŠ Biela voda 2:1
    Zápas č. 7 Gymnázium Sp. St. Ves Hotelová akadémia 0:0
    Zápas č. 8 SOŠ Garbiarska Gymnázium KK 1:1
    Zápas č. 9 SSŠ Biela voda Hotelová akadémia 0:6
    Zápas č. 10 SOŠ Garbiarska Gymnázium Sp. St. Ves 1:3
  • Okresné kolo v basketbale chlapcov ZŠ

    Šesť družstiev sa zúčastnilo okresného kola v basketbale chlapcov, ktoré sa konalo 12. apríla 2018 v Spišskej Starej Vsi. Tímy sa rozdelili do dvoch skupín A a B, v ktorých odohrali vzájomné zápasy. Víťazi postúpili do finále a tímy na druhých miestach v skupine hrali o konečné tretie miesto. 
     
    Skupinu A vyhrala ZŠ Dr. Daniela Fischera keď zdolala ZŠ s MŠ Nižná brána 14:12 a ZŠ Petzvala Spišská Belá 13:10. Na druhom mieste skončila ZŠ s MŠ Nižná brána po výhre 18:10 nad hráčmi zo ZŠ Petzvala Spišská Belá. 
     
    Skupinu B vyhral Lendak keď postupne porazil Veľkú Lomnicu 18:7 a Spišskú Starú Ves 19:8. Spišská Stará Ves obsadila po výhre nad Veľkou Lomnicou v pomere 8:4 druhé miesto v skupine B. V konečnom dôsledku to stačilo na 4. miesto kedže v boji o bronz prehrali s Nižnou bránou 6:14. 
     
    Víťazmi okresného kola sa stali basketbalisti zo ZŠ Dr. Daniela Fischera pretože vo finále porazili Lendak 19:11. Víťazom gratulujeme a držíme palce na krajskom kole.
  • Výsledková listina – prednes poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín, šk. rok 2107/2018

       I. kategória poézia:

       1.             Miesto Soňa Brejková

       2.             Miesto Natália Ferenčáková

       3.             Miesto Naďa Méreyová

       3.             Miesto Viktória Olšavská

    I. Kategória próza:

         1.           Miesto Samuel Klimek

         2.           Miesto Kristína Hanesová

         3.           Miesto Juliána Koreňová

         3.           Miesto Klára Kadašiová

    II. Kategória próza:

         1.           Miesto Adam Baláž

         2.           Miesto Janko Jurdík

         3.           Miesto Sára Dzurilová

       II. Kategória poézia:

    1. Miesto Mária Dajana Drugáčová
    2. Miesto Tomáš Štefaňák
    3. Miesto Mia Chorogvická
    1. Kategória poézia:

    1.           Miesto Filip Kuzma

    2.           Miesto Viktória Galliková

    3.          Miesto Marco Alex Servatka

       III. Kategória próza:

    1. Miesto Alexandra Špaková

    2. Miesto Anna Majerčáková

    3. Miesto Marek Sebastián

    1. Kategória poézia:

    1. Miesto Dominika Ondo- Eštoková

    2. Miesto Patrik Gallik

    IV. Kategória próza:

     

    1. Miesto Vanesa Vilčeková

     

    Víťazom v každej kategórii ešte raz blahoželáme a držíme palce v reprezentácii kežmarského okresu na krajskom kole. 

    Mgr. Ingrid Lindemanová

     

  • Výsledková listina – botanika

    Biologická olympiáda, kategória E

    Okresné kolo Kežmarok, 52. Ročník

    11.04.2018

     

    Č. Meno, priezvisko Škola Poznávanie rastlín Test Praktická časť Spolu
          (max. 75 b) (max. 50 b) (max. 25 b) (max. 150 b)
    1 Lenka Selepová ZŠ M.R.Štefánika, Sp. Belá 68,5 46 25 139,5
    2 Jakub Reľovský ZŠ J.M.Petzvala, Sp. Belá 31,5 35 22,5 89
    3 Eva Habiňáková ZŠ Veľká Lomnica 32,5 30 23 85,5
    4 Veronika Lapšanská ZŠ Veľká Lomnica 22 35 24 81

     

    Do krajského kola postupujú prví dvaja žiaci v kategórii botanika.

    Úspešnými riešiteľmi sú žiaci, ktorí získali viac ako 75 bodov.

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prihlásenie