Centrum voľného času v Kežmarku
Dopravné ihrisko

Aktuality

  • Okresné kolo v atletike žiačok a žiakov SŠ

    V stredu 17.4.2019 sa konalo za nepriaznivého atletického počasia okresné kolo v atletike žiačok a žiakov SŠ na pôde ZŠ s MŠ Nižná brána.
    Zrejme aj v dôsledku veľmi zlých poveternostných podmienok, sme zaznamenali iba jeden výkon, ktorý bol hodnotnejší ako výkony v minulom roku. Jedná sa konkrétne o vrh guľou, keď svoj výkon z roku 2018 vylepšila o 78 cm Viktória Novotná (Gym SSV).
    Najviac dôvodov na radosť malo Gymnázium Kežmarok (8-7-3) keď získalo až 18 z 38 individuálnych medailí a z 13 disciplín vyhralo až 8. Pozitívne je, že každá škola, ktorá sa zapojila, získala aspoň jednu medailu. SUŠ Slavkovská zakončila deň s bilanciou (3-2-1), Hotelová akadémia mala bilanciu (1-3-1), Gymnázium Spišská Stará Ves (1-1-3), SOŠ Garbiarska (0-0-3) a SSŠ Biela voda (0-0-1).
    Všetkým športovcom ďakujeme za účasť a víťazom držíme palce na Krajskom kole.
     
    Atletika
  • POZVÁNKA PRE RODIČOV

    pozvánka

  • Výsledková listina okresného kola Matematickej olympiády 68. ročník

    Kategória Z6

    Poradie Meno a priezvisko Škola Body     SPOLU
          1.úloha 2.úloha 3.úloha  
    1. Ján Jurdík ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 6 5 6 17
    2. Samuel Cisko ZŠ Spišská Stará Ves 6 6 3 15
    3. Samuel Straško ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 6 6 13
    4. Brian Róbert Kalafut ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 0 5 10
    ostatní riešitelia:            
    5. Tomáš Cehula ZŠ sv. Kríža 3 1 4 8
    5. Nina Čarnogurská ZŠ Spišská Stará Ves 6 0 2 8
    5. Sebastián Dravecký ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 0 6 2 8
    6. Patrik Pataky ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 5 0 2 7
    6. Bibiána Koreňová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 1 2 7
    6.. Martin Grich ZŠ Veľká Lomnica 3 3 0 6
    7. Kristián Kočiš ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 5 0 0 5
    7. Milan Mesarčík ZŠ Grundschule, Kežmarok 4 0 1 5
    7. Monika Šoltýsová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 0 0 5
    7. Šimon Hanečák ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 0 0 5
    7. Ella Krompaščíková ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 5 0 0 5
    7. Sabína Perignátová ZŠ Grundschule, Kežmarok 5 0 0 5
    8. Samuel Horský ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 0 0 4
    8. Júlia Pavlíková ZŠ Lendak 4 0 0 4
    8. Nikola Pitoňaková ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 4 0 0 4
    8. Daniel Duda ZŠ sv. Kríža 1 0 3 4
    8. Roland Kaprál ZŠ Grundschule, Kežmarok 4 0 0 4
    8. Sofia Laufová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 3 0 1 4
    9. Šimon Greňa ZŠ Vrbov 0 0 3 3
    9. Lucia Skribčáková ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 1 0 2 3
    9. Dávid Selvek ZŠ Lendak 1 0 2 3
    9. Jakub Ilenčík ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 1 1 3
    9. Tobias Kuffa ZŠ sv. Kríža 3 0 0 3
    9. Natanael Rybár ZŠ Grundschule, Kežmarok 3 0 0 3
    10. Jozef Pajer ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 2 0 0 2
    10. Marek Mýtnik ZŠ Spišská Stará Ves 1 1 0 2

    Kategória Z7

    Poradie Meno a priezvisko Škola Body     SPOLU
          1.úloha 2.úloha 3.úloha  
    1. Alexandra Haščinová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 6 6 16
    2. Ema Geciová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 6 4 15
    3. Timea Ferencová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 2 5 12
    4. Richard Hajkovský ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 0 6 10
    4. Peter Porubovič ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 4 6 0 10
    4. Paula Compľová ZŠ Spišská Stará Ves 4 0 6 10
    5. Diana Andrášová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 4 2 3 9
    5. Adam Kovalčík ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 0 5 9
    5. Tomáš Štefaňák ZŠ Grundschule, Kežmarok 4 1 4 9
    5. Kristián Košár ZŠ Veľká Lomnica 1 2 6 9
    5. Šimon Zemčák ZŠ sv. Kríža 6 2 1 9
    ostatní riešitelia:            
    6. Alex Soltys ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 0 4 8
    7. Filip Kolumber ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 1 0 6 7
    7. Michaela Fudalyová ZŠ Lendak 4 3 0 7
    8. Karolína Kundrová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 2 3 6
    8. Viktória Vislocká ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 3 1 2 6
    8. Michal Rataj ZŠ Veľká Lomnica 4 0 2 6
    8. Zuzana Scholtzová ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 6 0 0 6
    8. Kamila Handzušová ZŠ Grundschule, Kežmarok 0 2 4 6
    9. Rastislav Mašlonka ZŠ Grundschule, Kežmarok 1 4 0 5
    10. Vanessa Kostková ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 4 0 0 4
    11. Veronika Halčinová ZŠ Lendak 1 2 0 3
    12. Viktória Kostková ZŠ Spišská Stará Ves 0 2 0 2
    13. Teodor Kredatus ZŠ Grundschule, Kežmarok 0 1 0 1
    14. Sára Rennerová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 0 0 0 0

    Kategória Z8

    Poradie Meno a priezvisko Škola Body     SPOLU
          1.úloha 2.úloha 3.úloha  
    1. Katarína Horná ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 5 5 11
    2. Matej Tomala ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 5 0 10
    3. Marek Zubal ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 4 0 9
    3. Anna Schwartzová ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 4 5 0 9
    Ostatní riešitelia:            
    4. Barbora Staneková ZŠ Spišská Stará Ves 0 1 6 7
    5. Veronika Lapšanská ZŠ Veľká Lomnica 2 4 0 6
    6. Timotej Soják ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 0 0 5
    7. Lucia Horanská ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 1 1 3
    8. Martin Varšo ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 1 1 0 2
    8. Michaela Zastková ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 1 0 2
    8. Saskia Brejčáková ZŠ Spišská Stará Ves 1 1 0 2
    8. Viktória Martinovičová ZŠ sv. Kríža 1 1 0 2
    9. Michaela Fudalyová ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 1 0 0 1
    9. Viktor Lipčák ZŠ Grundschule, Kežmarok 1 0 0 1
    9. Michaelea Regecová ZŠ sv. Kríža 1 0 0 1
    9. Martin Černický ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 0 0 1
    9. Sofia Krivoňáková ZŠ Grundschule, Kežmarok 1 0 0 1
    9. Filip Celba ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 1 0 0 1
    10. Faustína Nebusová ZŠ Lendak 0 0 0 0
    10. Jakub Dovjak ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 0 0 0 0

     

  • Okresné kolo vo futbale žiakov SŠ

    Počas štvrtka, 11. apríla 2019, sa vo veľmi chladnom počasí stretli na starom ihrisku v Kežmarku 3 stredné školy, aby súperili o titul Majster okresu Kežmarok vo futbale v šk. roku 2018/2019.
    V prvom zápase vyhrala SOŠ Garbiarska nad Hotelovou akadémiou 2:0 a kedže hráči Garbiarskej porazili v druhom zápase hráčov SSŠ Biela voda 4:0, stali sa celkovými víťazmi. V zápase o 2. miesto zvíťazili hráči Hotelovej akadémie nad SSŠ Biela voda 4:1, čím na tretie miesto odsunuli práve hráčov z Bielej vody.
    Všetkým tímom ďakujeme za účasť a víťazom držíme palce v regionálnom kole.
  • Okresné kolo vo vybíjanej žiačok ZŠ

    Vo štvrtok 4. apríla 2019 sa konalo za účasti 4 tímov, okresné kolo vo vybíjanej žiačok ZŠ na pôde ZŠ Huncovce. Okrem domáceho tímu sa turnaja zúčastnili dievčatá z Lendaku, zo Spišskej Starej Vsi a zo ZŠ s MŠ Nižná brána. 
    Hralo sa systémom každý s každým 2 x 7 minút. Posledné miesto obsadili domáce hráčky z Huncoviec. Tretie miesto si vybojovali dievčatá zo Spišskej Starej Vsi. Druhé miesto obsadili hráčky zo ZŠ s MŠ Nižná brána. Najviac dôvodov na radosť mali hráčky Lendaku, ktoré vyhrali všetky zápasy a stali sa majsterkami okresu Kežmarok za šk. rok 2018/2019.
    Víťazkám gratulujeme a držíme palce na Krajskom kole.
     
    V

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prihlásenie